Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Bērnu koka rotaļu laukums ar slikalniņu un vingrošanas elementiem.

1 035,00€

  • Bez nodokļa: 855,37€

Bērnu rotaļu laukums

"Classic" sērijas rotaļu laukumi ir ideāli piemēroti bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Rotaļu laukumi ir veidoti kā atsevišķi moduļi, kurus var piestiprināt pie pamata moduļa- Torņa. Viss nepieciešamais pilnam rotaļu laukumam ir iekļauts komplektā. Visas koka daļas ir piesūcinātas ar Osmose Nature koksnes šķidrumu. Jumta paneļi un sānu dēļi tiek krāsoti ar krāsu uz ūdens bāzes, lai iegūtu drošu un ilgstoši lietojamu produktu. Jūsu bērnu drošību nodrošina kvalitatīvs darbs un katras koka detaļas noapaļotās malas.

C2 rotaļu laukums sastāv no torņa, slidkalniņa un trenažieru moduļa. Tornī bērniem pietiks vietas rotaļām un jaunu piedzīvojumu atklāšanai kopā ar rotaļu biedriem. Trenažieru modulis paplašinās bērnu aktivitāšu klāstu ar dažāda veida vingrošanas elementiem – tīkla sienu, kāpšanas virvi, kāpšanas sienas vingrošanas riņķiem. Torņa priekšā 295 cm garš slidkalniņš. Zem torņa ir  smilšu kaste.
Torņa izmēri: (G x P x A) 122 x 127 x 306 cm

Torņa kājas izmēri: (G x P) 69 x 69 mm

Platformas augstums: 150 cm

Trenažieru moduļa augstums: 220 cm

Trenažieru moduļa platums: 200 cm

Trenažieru moduļa augšējās sijas izmēri: (G x P) 69 x 92 mm

Trenažieru zāles vertikālās sijas izmēri: (G x P) 69 x 69 mm

Slidkalniņa garums: 295 cm

Kopējie izstrādājuma ārējie izmēri: (G x P x A) 437 x 270 x 306 cm

Ūdensizturīgs jumts


Vecuma grupa: 5-12 gadi

Iepakojuma skaits: 5

Kopējais svars: 164 kg

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 160 kg

TIKAI mājas lietošanai!


Rotaļu laukumu ir iespējams viegli samontēt mājās, neizmantojot papildu stiprinājumus vai īpašus instrumentus. Sīki izstrādātas un viegli izpildāma instrukcija ir iekļautas vairākās valodās.

Rotaļu laukums ir izgatavots no Ziemeļu egles un ir aizsargāts pret kukaiņu un sēnīšu uzbrukumu. Koksne ir impregnēta un FSC sertificēta.

Tas atbilst Eiropas standartam EN-71 Rotaļlietu drošība rotaļu laukumu aprīkojumam, kas paredzēts lietošanai mājās.

Visi izmantotie kokmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem.

Katra sistēma tiek pārbaudīta un testēta pirms izlaišanas no rūpnīcas.

Rotaļu laukums ir drošs un videi draudzīgs.

Apkope: reizi gadā sezonas sākumā rūpīgi pārbaudiet izstrādājumu un pārbaudiet, vai visas detaļas ir labi nostiprinātas, vai stiprinājuma skrūves ir pievilktas un dekoratīvie skrūvējamie vāciņi ir neskarti. Uzmanīgi pārbaudiet konstrukcijas daļas, lai redzētu, vai plastmasas savienojumos vai koka daļās nav plaisu, kas var ietekmēt konstrukcijas integritāti. Atjaunojiet koka detaļu krāsojumu ar bērniem drošām krāsām.

Koksne ir dabisks, organisks materiāls, un katra koka daļa ir unikāla ar zariem, plaisām un krāsu dažādību. Koka materiāli var mainīt izmēru atkarībā no temperatūras un mitruma svārstībām. Siltā un sausā laikā tie saruks, bet mitrā laikā tie var paplašināties. Tā kā šīs izmaiņas parasti notiek nevienmērīgi visās koka daļās, minētie spēki var radīt plaisas un plaisas. Tāpat laikapstākļu un atmosfēras ietekmē koka detaļas var izbalēt, mainīt krāsu vai uz tām parādīties sveķu traipi, tās var arī deformēties vai izlocīties. Visas augstāk uzskaitītās koka detaļu īpašības ir dabiskas un paredzamas, tāpēc to parādīšanās uz izstrādājuma nepadara izstrādājumam defektu.

Ražots LatvijāSIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv