Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Rotaļu laukums ar slidkalniņu, šūpolēm un kāpšanas sienu un smilšu kasti.

655,00€

  • Bez nodokļa: 541,32€
  • Modelis: J4
  • Pieejamība: 3Junioru sērijas mājas rotaļu laukums daudz ekstrām ir paredzēts  bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem. "Rotaļu torņa" platformu augstums ir 90cm un  120cm . "Rotaļu tornis" ir aprīkots ar viļņotu slidkalniņu, kāpšanas sienu un balkonu, kur paslēpties un spēlēties,  smilšu kasti ar vāku un  šūpolēm.

Mūsu rotaļu laukumā bērni var aktīvi kustēties, spēlēties un radoši darboties svaigā gaisā. Izmantojot kāpšanas sienu bērni pārspēj paši sevi un var apbalvot sevi ar neaizmirstamu nobraucienu, izmantojot 175 cm garu slidkalniņu. Tajā pašā laikā rotaļu tornis, pateicoties jumtam, darbojas kā neliela slēptuve.

Zem torņa ir iebūvēta  smilšu kaste ar atveramiem vākiem, kurus pēc spēlēšanās var aizvērt, nodrošinot smilšu sausumu un tīrību. Papildu jautrībai ir pievienotas vienvietīgas šūpoles.

Torņa drošību nodrošina 44 x 69 mm biezas sijas. Papildus rotaļu laukuma stabilitātei ir iekļauti 4 dzelzs enkuru gabali, kas tiek ievietoti zemē un pieskrūvēti pie koka sijām


Mūsu Rotaļu tornis ir izgatavots no augstas kvalitātes, zem augsta spiediena impregnētas ziemeļu egles/priedes koka. Visi izmantotie kokmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem. Izturīgais koks ir noturīgs pret laikapstākļiem un ļoti izturīgs pret koka puvi. Rotaļu laukums atbilst Eiropas standartam EN-71


Salikšana ir vienkārša! Iepriekš izurbtajām un izgatavotajām detaļām nav nepieciešami īpaši instrumenti, tāpēc uzstādīšana ir vienkārša. Turklāt ir iekļautas detalizētas instrukcijas, tāpēc pat tad, ja esat iesācējs, varēsiet to izdarīt īsā laikā.


Rotaļu tornis sastāv no 90 cm un  120cm augstām platformām, Kāpšanas sienas, Balkona, Kāpnēm, Plastmasas rokturiem, 2 gab. Stiprinājuma  enkuriem.


Krāsa: Dabīga (impregnēta zem augsta spiediena)

Platformu augstums: 90 cm un 120 cm

Torņa izmēri: (G x P x A) 130 x 110 x 270 cm

Kāju izmēri: (PxA) 44 x 69 mm

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 100 kg


Plastmasas slidkalniņš.

Slidkalniņa garums: 175 cmSmilšu kaste ar vāku .

Krāsa: Daba (impregnēta zem augsta spiediena)


Šūpoles ar 1gb plastmasas KBT sēdekli, 2 fiksācijas zemes enkuri.

Krāsa: Daba (impregnēta zem augsta spiediena)

Šūpoļu augstums: 213 cm

Šūpoļu platums: 150 cm

Šūpoļu augšējā stieņa izmēri: (PxA) 44 x 94 mm

Kāju izmēri: (PxA) 44 x 69 mm

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 50 kg


Vecuma grupa: 3-10 gadi

Iepakojuma skaits: 6

Kopējais svars: 99,5 kg

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 150 kg

Kopējie izstrādājuma ārējie izmēri: (G x P x A) 290 x 270 x 270 cm

TIKAI mājas lietošanai!

Vecuma ieteikumi ir paredzēti tikai kā ceļvedis.


Rotaļu laukums ir izgatavots no Ziemeļu egles un ir aizsargāts pret kukaiņu un sēnīšu uzbrukumu. Koksne ir impregnēta un FSC sertificēta.

Tas atbilst Eiropas standartam EN-71 Rotaļlietu drošība rotaļu laukumu aprīkojumam, kas paredzēts lietošanai mājās.

Visi izmantotie kokmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem.

Katra sistēma tiek pārbaudīta un testēta pirms izlaišanas no rūpnīcas.

Rotaļu laukums ir drošs un videi draudzīgs.

Apkope: reizi gadā sezonas sākumā rūpīgi pārbaudiet izstrādājumu un pārbaudiet, vai visas detaļas ir labi nostiprinātas, vai stiprinājuma skrūves ir pievilktas un dekoratīvie skrūvējamie vāciņi ir neskarti. Uzmanīgi pārbaudiet konstrukcijas daļas, lai redzētu, vai plastmasas savienojumos vai koka daļās nav plaisu, kas var ietekmēt konstrukcijas integritāti. Atjaunojiet koka detaļu krāsojumu ar bērniem drošām krāsām.

Koksne ir dabisks, organisks materiāls, un katra koka daļa ir unikāla ar zariem, plaisām un krāsu dažādību. Koka materiāli var mainīt izmēru atkarībā no temperatūras un mitruma svārstībām. Siltā un sausā laikā tie saruks, bet mitrā laikā tie var paplašināties. Tā kā šīs izmaiņas parasti notiek nevienmērīgi visās koka daļās, minētie spēki var radīt plaisas un plaisas. Tāpat laikapstākļu un atmosfēras ietekmē koka detaļas var izbalēt, mainīt krāsu vai uz tām parādīties sveķu traipi, tās var arī deformēties vai izlocīties. Visas augstāk uzskaitītās koka detaļu īpašības ir dabiskas un paredzamas, tāpēc to parādīšanās uz izstrādājuma nepadara izstrādājumam defektu.

Ražots Latvijā


Līdzīgas preces

SIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv