Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Bērnu istabas modes tendences

Bērnu istabas modes tendences

Intervija - Modernās bērnu istabas modes tendences


Elfs.lv: Šodien mēs esam uzaicinājuši uz nelielu sarunu interjera dizainerei Annu, kas specializējas bērnu istabu noformēšanā. Anna, pastāstiet mums par jaunākajām tendencēm bērnu istabu dizainā!

Anna: Labdien! Paldies par uzaicinājumu. Nesenās tendences bērnu istabu dizainā ir patiešām interesantas. Mēs redzam, ka liela uzmanību tiek veltīta dabas motīviem, multifunkcionālām mēbelēm un drosmīgām krāsu kombinācijām. Īpaši populāri ir dabas iedvesmoti dizaini, piemēram, meža tēmas, kas palīdz radīt mierpilnu vidi.

Elfs.lv: Dabas tēmas? Kā tas izpaužas mēbelēs un aksesuāros?

Anna: Dabas tēmas ietver ne tikai tapetes ar koku un dzīvnieku motīviem, bet arī mēbeles, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, koka. Bērnu gultiņas tiek ražotas no dabīga koka un ar vien biežāk dabīga koka krāsā ar skaidri saskatāmu koka faktūru. Rotaļlietas tiek izvēlētas, lai atspoguļotu dabas daudzveidību.

Elfs.lv: Jūs minējāt multifunkcionālas mēbeles. Kādas funkcijas tās piedāvā?

Anna: Šodienas vecāki meklē mēbeles, kas var pielāgoties bērna augšanai. Piemēram, zīdaiņu gultiņa, kas pārvēršas par bērnu gultu, vai mācību galds ar augstuma regulēšanu. Tas ir ļoti praktiski un ilgtspējīgi.

Elfs.lv: Un ko varat pastāstīt par krāsu izvēli?

Anna: Aizvadītie gadi ir parādījuši, ka vecāki ir drosmīgāki krāsu izvēlē. Ar vien biežāk pasteļtoņus nomaina spilgtas un piesātinātas krāsas.

Elfs.lv: Un kā par ilgtspējību?

Anna: Ilgtspējība ir kļuvusi par svarīgu aspektu. Vecāki izvēlas materiālus, kas ir draudzīgi videi. Piemēram, mēbeles no atjaunotiem materiāliem vai organiskās kokvilnas gultasveļa. Arī rotaļlietas tiek izvēlētas ar domu par mazāku vides ietekmi.

Elfs.lv: Kādi ir jūsu padomi vecākiem, kas vēlas atjaunot sava bērna istabu?

Anna: Sākumā ieteiktu apdomāt, kas ir svarīgs jūsu bērnam. Izveidojiet istabu, kas atbilst viņa interesēm un vajadzībām. Neaizmirstiet par funkcionalitāti un drošību. Un, protams, ļaujiet bērnam piedalīties dizaina izvēlē – tas padarīs istabu par īstu viņa patvērumu.


Elfs.lv: Paldies, Anna, par jūsu ieskatu. Lai gan mēs esam dzirdējuši eksperta viedokli, interesanti būtu uzzināt arī no pašiem vecākiem. Mēs runājām ar dažiem saviem klientiem - vecākiem, lai dzirdētu viņu pieredzi un atsauksmes par šīm tendencēm. Elīna, divu bērnu mamma: Mēs nesen atjaunojām mūsu bērnu istabu, izmantojot dabas motīvus. Ir brīnišķīgi redzēt, cik aizraujoši bērniem ir savā jaunajā "meža" istabā. Viņiem patīk, ka gultas izskatās kā koka namiņi, uz sieām ir uzlīmes ar dažādiem meža motīviem. Es esmu apmierināta, jo viss ir izgatavots no drošiem un ilgtspējīgiem materiāliem.

Bērnu gultiņa - mājiņa ar atvilktni Mārtiņš, tētis trīs gadus vecai meitai: Multifunkcionālās mēbeles ir mainījušas mūsu dzīvi. Es iegādājos regulējamu mācību galdu un krēslu, kas augs līdzi manai meitai. Tas ir liels ieguvums, jo nebūs jāmaina mēbeles ik pēc pāris gadiem. Ieva, jaunā māmiņa: Es biju nedaudz skeptiska par spilgtām krāsām, bet izlēmu pamēģināt oranžu sienas krāsu. Rezultāts pārsteidza – telpa kļuva ļoti dzīvespriecīga un enerģiska. Manam dēlam patiešām patīk, un esmu laimīga, ka riskēju. Zane, divu meitu mamma: Mēs centāmies iekļaut personalizējumus, piemēram, sienas gleznojumus, kas ir saistīti ar manu meitu interesēm. Tas padarīja viņu istabas ļoti personiskas, un meitenes jūtas, ka tās patiešām pieder viņām. Viņas pat iesaistījās gleznošanas procesā, kas bija lieliska ģimenes aktivitāte.

SIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv