Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Koka rotaļu mājiņa.

530,00€

  • Bez nodokļa: 438,02€
  • Modelis: M12R
  • Pieejamība: 5

Koka rotaļu mājiņa

Šī koka dārza rotaļu mājiņa kļūs par iemīļotāko vietu varsaras rotaļām. Tā var būt gan kā rotaļu dzīvojamā māja, gan kafeinīca vai jebkas cits, ko mazais jaunu piedzīvojumu meklētājs spēs iedomāties.

Rotaļu mājas pilnā izmērā atvērta ieeja un veranda nodrošina ērtu ieiešanu namiņš, tur būs vieta, kur nolikt apavus un apģērnu. Rotaļlietas un citus priekšmetus varēsiet novietot plauktā virs ieejas. Ūdensnecaurlaidīgais jumts garantē, ka rotaļu laukums vienmēr paliek sauss.

Ietilpīgais mājiņas izmērs nodrošina pietiekami daudz vietas rotaļām un ļaus jūsu bērnam uzaicināt draugus uz kopīgām rotaļām.


Specifikācija:

Aprīkots ar durvīm (ar logu) , slēģiem, rotaļlietu plauktu, veranda, grīdu. Krāsa: Sarkans: RAL 3011 Brūns sarkans Balts: RAL 9002 Pelēks balts Rotaļmājas sienu paneļi: SANDSTONE Rotaļu namiņa izmēri: (Garums x platums x augstums)) 120 x 155 x 168 cm Durvju ejas izmēri: (Platums x augstums) 38 x 104 cm Iekšējā platība: 1,37 (m2) Sienas biezums: 8 mm Ūdensizturīgs jumts

Rotaļu namiņu klients var viegli samontēt mājās, neizmantojot papildu stiprinājumus vai īpašus instrumentus. Sīki izstrādātas un viegli izpildāmas soli pa solim uzstādīšanas un apkopes instrukcijas ir iekļautas vairākās valodās.


Vecuma grupa : 3-7 gadi

Iepakojuma skaits: 4

Kopējais svars: 70,5 kg

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 50 kg

Tikai lietošanai mājās!

Vecuma ieteikumi ir paredzēti tikai kā ceļvedis


Rotaļu namiņš ir izgatavots no ziemeļu egles/priedes.

Krāsošanai tiek izmantota sertificēta bērniem droša krāsa uz ūdens bāzes.

Produkts atbilst Eiropas standartam EN-71 Rotaļlietu un rotaļu laukumu drošības standarts aprīkojumam mājas lietošanai.

Visi izmantotie kokmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem.

Katra sistēma tiek pārbaudīta un testēta pirms izlaišanas no rūpnīcas.

Apkope: Vismaz reizi gadā sezonas sākumā rūpīgi pārbaudiet izstrādājumu un pārbaudiet, vai visas detaļas ir labi nostiprinātas, stiprinājuma skrūves ir pievilktas un dekoratīvie skrūvējamie vāciņi ir neskarti. Uzmanīgi pārbaudiet konstrukcijas daļas, lai redzētu, vai plastmasas savienojumos vai koka daļās nav plaisu, kas var ietekmēt konstrukcijas drošību.

Koksne ir dabisks, organisks materiāls, un katra koka daļa ir unikāla ar zariem, plaisām un krāsu dažādību. Koka materiāli var mainīt izmēru atkarībā no temperatūras un mitruma svārstībām. Siltā un sausā laikā tie saruks, bet mitrā laikā tas var paplašināties. Tā kā šīs izmaiņas parasti notiek nevienmērīgi visās koka daļās, minētie spēki var radīt plaisas. Tāpat laikapstākļu un atmosfēras ietekmē koka detaļas var izbalēt, mainīt krāsu vai uz tām parādīties sveķu traipi, tās var arī deformēties vai izlocīties. Visas augstāk uzskaitītās koka detaļu īpašības ir dabiskas un paredzamas, tāpēc to parādīšanās uz izstrādājuma nepadara izstrādājumam defektu.

Ražots Latvijā


Līdzīgas preces

SIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv