Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

PAR MUMS

Rāda no 1 līdz 1 kopā Kopā lapu - 1)


PAR MUMS.

www.elfs.lv   veikals  pieder ģimenes uzņēmumam SIA Peldošā Pilsēta, kas ir dibināts 2006. gadā.

Lai arī sākotnēji uzņēmuma darbība nebija saistīta ar bērnu precēm un pakalpojumiem, tomēr pateicoties 3 mūsu visforšākajiem bērniem, tapa mūsu bērnu preču veikals. Preces sākotnēji bija cieši saistītas ar mūsu pašu bērnu vēlmēm un vajadzībām. 

Savu biznesu sākām ar koka drošības sētiņām, jo tobrīd Latvijā tādas nekur nevarējām atrast, bet tā kā paši dzīvojam mājā ar stāvām kāpnēm un kamīnu un uz to brīdi mums bija 3 mazi bērni, drošība bija īpaši svarīga.

Savu pirmo biznesa partneri saistībā ar drošības sētiņām atradām Polijā un tā kā ražotājs ražoja arī bērnu gultiņas, izlēmām preču klāstam pievienot arī tās, vienlaicīgi tās testējot uz saviem bērniem.

Un ja ir gultiņa, tad noteikti jābūt arī kvalitatīvam matracim.

Tā pamazām augot mūsu bērniem pieauga preču sortiments arī mūsu veikalā, pievienojot preces no vairākiem Latvijas un Eiropas ražotājiem.

2018. gadā izlēmām izmēģināt spēkus pavisam jaunā darbības sfērā un uzsākām piepūšamo atrakciju nomu. Gribējām piedāvāt mūsu mazajiem klientiem jaunas drošas un interesantas piepūšamās atrakcijas, lai ikviens īpašais notikums kļūtu patiesi priecīgs un neaizmirstams.SIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv