Saziņai

27022314

Saziņai caur Whatsapp

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Pirkumu grozs
  • Jūsu grozs ir tukšs!

Galdiņš un krēsliņi āra rotaļām.

68,99€

  • Bez nodokļa: 57,02€
  • Modelis: WTGK
  • Pieejamība: 5

Šis ir bērnu āra galda un krēslu komplekts, kas ir ideāli piemērots dažādām bērnu āra aktivitātēm, piemēram, piknikiem, mākslas sesijām un spēlēm. Šis izturīgais koka galda un krēslu komplekts ir drošs, ar noapaļotām malām un krāsots ar bērniem draudzīgām krāsām, piedāvājot lielisku vietu brīvdabas izklaidēm.

Tas ir piemērots ne tikai spēlēm, bet arī ēdienreizēm ārā, nodrošinot drošu un jautru vidi. Ideāls dāvanas variants, kas sola neskaitāmas izklaides stundas un atmiņas, Šis galda komplekts ir ilgtspējīgs un multifunkcionāls papildinājums jūsu pagalmam vai piknika vietai.

Galda izmēri: 50 x 50 x 50 cm Krēsla izmēri: 30 x 30 x 30 cm, muguriņas augstums 60 cm

Ieteicams bērniem no 3-6 gadi

Iepakojuma skaits: 1

Kopējais svars: 11,5 kg

Maksimālais kombinētais lietotāja svars: 100 kg

TIKAI mājas lietošanai!

Vecuma ieteikumi ir paredzēti tikai kā ceļvedis.

Komplektu ir iespējams viegli salikt mājās, neizmantojot papildu stiprinājumus vai īpašus instrumentus. Uzstādīšanas un apkopes instrukcijas ir iekļautas vairākās valodās.


Mēbeles ir izgatavots no ziemeļu egles. Koksne ir impregnēta zem spiediena un ir aizsargāta pret kukaiņiem un sēnīšu uzbrukumu.

Ttiek izmantota sertificēta krāsa uz ūdens bāzes.

Atbilst Eiropas standartam EN-71 (Rotaļu laukumu aprīkojumam, kas paredzēts lietošanai mājās.)

Visi izmantotie kokmateriāli nāk no FSC sertificētiem mežiem.

Katra sistēma tiek pārbaudīta un testēta pirms izlaišanas no rūpnīcas.

Galds un krēsli ir droši un videi draudzīgs.

Apkope: reizi gadā sezonas sākumā rūpīgi pārbaudiet izstrādājumu un pārbaudiet, vai visas detaļas ir labi nostiprinātas, vai stiprinājuma skrūves ir pievilktas un dekoratīvie skrūvējamie vāciņi ir neskarti. Uzmanīgi pārbaudiet konstrukcijas daļas, lai redzētu, vai plastmasas savienojumos vai koka daļās nav plaisu, kas var ietekmēt konstrukcijas integritāti. Atjaunojiet koka detaļu krāsojumu ar bērniem drošām krāsām.

Koksne ir dabisks, organisks materiāls, un katra koka daļa ir unikāla ar zariem, plaisām un krāsu dažādību. Koka materiāli var mainīt izmēru atkarībā no temperatūras un mitruma svārstībām. Siltā un sausā laikā tie saruks, bet mitrā laikā tie var paplašināties. Tā kā šīs izmaiņas parasti notiek nevienmērīgi visās koka daļās, minētie spēki var radīt plaisas . Tāpat laikapstākļu un atmosfēras ietekmē koka detaļas var izbalēt, mainīt krāsu vai uz tām parādīties sveķu traipi, tās var arī deformēties vai izlocīties. Visas augstāk uzskaitītās koka detaļu īpašības ir dabiskas un paredzamas, tāpēc to parādīšanās uz izstrādājuma nepadara izstrādājumam defektu.

Ražots Latvijā

SIA Peldošā Pilsēta,

Lakstīgalu iela 3 

Ķekavas pagasts

Vimbukrogs LV2123

 Reģ. Nr 40003816867

mob. 27022314

 

2024©Elfs.lv